СПАРТА СПРЕМНА ЗА ПАРТИЗАН: Дерби Прага решен за 16 минута

09. 02. 2022. у 19:52

РИВАЛ Партизана у шеснаестини финала Лиге конференција, екипа прашке Спарте одиграла је сјајну утакмицу против градског ривала Славије у четвртфиналу Купа Чешке.

Тим Павела Врбе је славио са 2:0, а питање победника је решио за 16 минута. Најпре је у 10. Ладислав Крејчи погодио за вођство и послао поруку ривалу какве су амбиције њега и екипе.

Предност је повећана у 26. минуту, а у стрелце се уписао Јакуб Пешек. Спарта није дозволила Славији да је угрози, па је стигла до важне победе, посебно што је извојевана у великом дербију.

Сигурно да су скаути Партизана имали шта да виде и скенирају ривала за први окршај који је на програму 17. фебруара у Прагу.

Иначе, Спарта је у првој утакмици другог дела сезоне протеклог викенда ремизирала као гост против Чешких Будејовица (0:0).

Овај тим пре сусрета са црно-белима чека још један велики дерби. У недељу на "Генерали арену" стиже Плзен.

БОНУС ВИДЕО: ЧЕКА НАС ПАКЛЕНИ ФЕБРУАР: Тренер Партизана Станојевић о наставку сезоне

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 19:52