МОЋНЕ РЕЧИ: Влаховић има Трезегеов осећај за гол и Торесову екзекуцију
ДУШАН Влаховић сјајно је започео еру у Јувентусу. Похвале на рачун Србина изнео је некадашњи фудбалер "старе даме" Мохамед Сисоко.
Tanjug/AP
Бивши репрезентативац Малија је донедавног играча Фиорентине упоредио са Давидом Трезегеом и Фернандом Торесом.
- Сигуран сам да ће током боравка у Торину имати много разлога за задовољство. Иако је веома млад, он је комплетан нападач. Влаховић има осећај за гол Давида Трезегеа и брзу егзекуцију Фернанда Тореса. Импресиониран сам његовим талентом - рекао је Сисоко.
Он се потом осврнуо и на још једно зимско појачање Јувентуса, Дениса Закарију.
- Мислим да може да постане мој наследник. Већ је добро прошао у Борусији Менхенгладбах и био је фасциниран Старом дамом. Погодак на дебију ће му подићи самопоуздање. Он је везни играч који покрива простор од једног до другог шеснаестерца и мислим да ће додатно напредовати уз рад са Масимилијаном Алегријем.
Сисоко је у богатој каријери осим Јувентуса играо за Валенсију, Ливерпул, ПСЖ, Леванте...
Подсетимо, Влаховић је на дебију за торинског гиганта у победи над Вероном (2:0) био стрелац првог гола.
БОНУС ВИДЕО: ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера
Препоручујемо
"БИЋЕШ МРТАВ ДО КРАЈА ЧЕТВРТИНЕ": Јокићева браћа чула како неко вређа Николу, а онда...
09. 02. 2022. у 16:17
"СТИЖЕ ПО ВАС!" Новак Ђоковић распаметио своје навијаче, ово су једва дочекали! (ВИДЕО)
09. 02. 2022. у 17:46
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за уторак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила веома занимљив дубл.
16. 12. 2025. у 07:05
ВЛАДИМИР ПУТИН ЈЕ ОДУШЕВЉЕН! Руски председник се ванредно огласио: "Снажан и одлучан карактер!"
Откако је почео рат у Украјини, Русија нема много добрих вести са међународних меридијана, услед бројних санкција Запада, али - Владимир Путин, председник Руске Федерације, данас је веома поносан.
16. 12. 2025. у 12:20
"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење
РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.
16. 12. 2025. у 11:42
Коментари (0)