КРАХ БОРУСИЈЕ: Леверкузену тријумф из снова, нацртао Бајерну шампионски пут! (ВИДЕО)

06. 02. 2022. у 17:50

БОРИСИЈА из Дортмунда није исти тим без Ерлинга Халанда, а то је на најбољи начин демонстрирао Бајер из леверкузена.

Борусија је у Дортмунду дочекала "фармацеуте", а мало ко је очекивао овакав меч.

Минхенски бајерн отишао је на девет бодова предности, те је све извесније, да ће, осим у неком невероватном сценарију, поново подићи титулу, јубиларни десети пут.

Мануел Аканџи је гостима донео вођство аутоголом, уследио је реванш на другој страни, када је своју мрежу затресао Жереми Фримпонг у 16. минуту.

Уследило је страшних 10 минута за госте. Прво је Флоријан Вирц у 20. минуту поново гостима донео предност, а увећао ју је Роберт Андрих у 28. минуту.

Ништа мање учинковитије није било ни друго полувреме. Јонатан Та је у 53. минуту отклонио сваку сумњу када је победник меча у питању. Тачку на и ставио је Муса Дијаби у 87. Једино што је домаћин до краја меча могао је да преко Штефена Тигеса у 89. минуту постави коначних 2:5.

БОНУС ВИДЕО: Дејан Станковић дао пресек досадашњих припрема