ОЗБИЉАН ТЕСТ, ОЗБИЉНА ПОБЕДА: Партизан преокретом до тријумфа против првака Грузије (ФОТО/ВИДЕО)

05. 02. 2022. у 16:46

ФУДБАЛЕРИ Партизана победили су у последњој провери на припремама у Анталији. Црно-бели су били бољи од Динамо Батумија са 3:1.

Клуб из Хумске је заслужено славио и показао да у добром расположењу дочекује наставак шампионата Србије у коме име пет бодова предности у односу на Црвену звезду.

Партизан је овај меч почео у саставу: Стевановић - Живковић, Милетић, Вујачић, Урошевић - Зђелар, Јојић - Терзић, Натхо, Јовић - Рикардо.

Ипак, овај дуел није почео добро по црно-беле. Динамо је већ у 5. минуту стигао до предности. Мамучашвили је натрчао на одбијену лопту и са неких 16 метара матирао Стевановића.

Од тог момента изабраници Александра Станојевића су преузели контролу на терену. Почели су све више да прете Алавидзеу и у 37. минуту су дошли до изједначења захваљујући Николи Терзићу. Он је слабијом десном ногом на додавање Натха затресао мрежу ривала.

Прекорет Партизана је уследио до одласка на одмор. Рикардо Гомеш се уписао у стрелце, а поново се у улози асистента нашао искусни Израелац.

Црно-бели су и у наставку утакмици били бољи ривал и теренеску иницијативу су успели да крунишу још једним поготком.

Млади Марко Миловановић ке је искористио грешку Динамо Батумија и у 84. минуту ставио тачку на овај сусрет.

Александар Станојевић био је задовољан издањем изабраника на овој утакмици. Истакао је да је провера била озбиљна, против озбиљне екипа, која је шампион Грузије.

Подсетимо, Паритзан прву утакмицу у наставку Суперлиге Србије игра 12. фебруара у Нишу против Радничког од 14.30.

БОНУС ВИДЕО: КАО ДА САМ ЈУЧЕ ОТИШАО: Марко Јевтић о повратку у Партизан

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45