ЦИРКУС ЛУКА ЈОВИЋ СЕ НАСТАВЉА: Стопирао трансфер Србина, па га понизио у Билбау

Марко Паунић
Марко Паунић

04. 02. 2022. у 08:54

ЛУКА Јовић, ствари се мењају из минута у минут. "Решили" смо се једног Србина - Душана Влаховића, који је пола године договарао трансфер са Јувентусом, а сада други пуни наслове медија широм света.

ЦИРКУС ЛУКА ЈОВИЋ СЕ НАСТАВЉА: Стопирао трансфер Србина, па га понизио у Билбау

Tanjug/AP

Наиме, после пораза од Атлетик Билбаа у Купу Краља, Карло Анчелоти је добио питање од шпанских медија "Шта се дешава са Јовићем, Азаром и Бејлом"? 

Поменути тројац није био на терену, двојицу чак није послао Италијан ни на загревање, а Белгијанца је жестоко понизио, послао га да мало трчакара, па вратио на клупу.

- Заменио сам Кроса за Камавингу због умора. Имао сам право на још промена и планирао сам да их искористим у продужецима. Нажалост, они су постигли касни гол и није ми остало времена да уведем друге играче... - рекао је Анчелоти, љут после елиминације од Атлетик Билбаа.

Упитан је Анчелоти и да ли су Србин, Белгијанац и Велшанин због нечега обележени и кажњени.

- Немам шта да кажем на то. Зашто ме питате за њих, а не за Себаљоса или Kарвахала? Нема ништа. Донео сам одлуке које нису укључивале њих. Али ако ћете поштено, требало би да ме питате и о Себаљосу и Ваљеху, који такође нису одиграли ни минут.

Можда званично нису кажњени, али камере су забележиле, наводно у 75. минуту, како се Еден Азар враћа са загревања на клупу, а Герет Бејл не може, нити се труди, да сакрије осмех због тога. Руку на срце, Јовића нема у овом сосу, али је кроз медије означен као "трио фантастико".

Подсећања ради, шпански новинари су дан након завршетка прелазног рока открили да је Карло Анчелоти стопирао одлазак Луке Јовића на Острво. И ту су нахвалили однос Италијана и Србина.

Било је чак приче и да ће због повреде Карима Бенземе, Лука добити сигурно шансу у Билбау, али и на неким наредним мечевима. 

У првој следећој утакмици након тога - Лука Јовић није играо ни минут за "краљевски клуб". Атлетик Билбао је избацио Реал Мадрид из Купа краља голом у 89. минуту, а српски нападач је читав меч провео на клупи, чак није ишао ни на загревање.

Толико о љубави Анчелотија и Јовића...

БОНУС ВИДЕО

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (1)