ГДЕ ЋЕ ВАМ ДУША? Пљују Влаховића, а продају његов дрес (ФОТО)

Марко Паунић
Марко Паунић

01. 02. 2022. у 15:22

Трансфер сага Душана Влаховића завршена је ове зиме и Србин је у рекордном зимском трансферу за 75 милиона евра прешао у Јувентус и остварио дечачки сан.

ГДЕ ЋЕ ВАМ ДУША? Пљују Влаховића, а продају његов дрес (ФОТО)

FOTO: AP/Tanjug

Нису на то гледали благонаклоно у Фиренци, где традиционално постоји велики анимозитет према Јувентусу, који им већ три деценије краде најзвучнија имена - од Малог Буде до Влаховића.

Навијачи Фиорентине, али и сам клуб потрудили су се да Влаховићу загорчају последње дане у Фиренци. Челници клуба су давали непримерене изјаве и малтене таргетирали српског репрезентативца као издајника.

То је изазвало и претње смрћу које је Влаховић добио од стране навијача, па су морали полицајци да обезбеђују кућу у којој је био.

Фото: Принтскрин

 

Влаховић је Фиренцу морао да напусти и под окриљем ноћи како би се спречио евентуални напад навијача на њега у дану када је потписао за Јувентус.

Ипак, иако је Фиорентина учинила све да Влаховића означи као издајника, на сајту клупског шопа и даље постоји могућност да купите Влаховићев дрес за 120 евра.

Иначе, почела је такође продаја Влаховићевих дресова са бројем 7 у Јувентусу, а цена је 150 евра.

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи лете након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем

КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем

МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.

07. 02. 2026. у 07:20

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ: Побегли са Европског првенства кад су схватили да је Косово - Србија!

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ: Побегли са Европског првенства кад су схватили да је Косово - Србија!

НА Европском првенству у каратеу за кадете и јуниоре, које се одржава на Кипру, неће бити репрезентације тзв. Косова. Њихови репрезентативци одлучили су да се повуку након одлуке организатора да не истакну симболе ове непостојеће државе.

09. 02. 2026. у 18:15

Коментари (0)

НИСИ САМА: Емотивна прича о оздрављењу затворила јануарски репертоар у театру хуманости