БИВШИ ГОЛМАН ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ У ИВАЊИЦИ: Јавор се не шали, стигло велико појачање

Александар Илић
Александар Илић

01. 02. 2022. у 14:19

БИВШИ голман Црвене звезде по трећи пут обукао је дрес Јавора из Ивањице.

БИВШИ ГОЛМАН ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ У ИВАЊИЦИ: Јавор се не шали, стигло велико појачање

ФОТО: ФК Јавор

Дамир Кахриман је у својој богатој дугогодишњој каријери наступао за бројне клубове, како у Србији, тако и у Турској, Украјини и Грчкој. Највећу афирмацију је стекао док је носио дрес Црвене звезде.

Јавор је пре Кахримана вратио и Милана Марчића, којем је истекао уговор у Спартаку из Суботице.

Прволигаш је полусезону завршио на трећем месту, а први меч у пролећном делу полусезоне одиграће 26. фебруара када ће угостити Графичар.

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАДИМИР ПУТИН ЈЕ ОДУШЕВЉЕН! Руски председник се ванредно огласио: Снажан и одлучан карактер!

ВЛАДИМИР ПУТИН ЈЕ ОДУШЕВЉЕН! Руски председник се ванредно огласио: "Снажан и одлучан карактер!"

Откако је почео рат у Украјини, Русија нема много добрих вести са међународних меридијана, услед бројних санкција Запада, али - Владимир Путин, председник Руске Федерације, данас је веома поносан.

16. 12. 2025. у 12:20

Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте! Генерал упутио алармантно упозорење

"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење

РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.

16. 12. 2025. у 11:42

Коментари (0)

Здравље без граница: Право, а не привилегија