ХРВАТИ СЛАВЕ СРБИНА: Андрић режирао победу Динама

30. 01. 2022. у 20:45

Динамо је савладао Ријеку у дербију кола хрватског шампионата (2:0) на крилима Комнена Андрића. Српски интернационалац није био стрелац, али је одиграо огромну улогу код оба гола загребачког тима.

Најпре је у 22. минуту после доброг центаршута Оршића пуцао главом, голман Ријеке Лабровић је одбранио, али је одбијену лопту Шутало послао у мрежу. ВАР је проверавао да ли је Србин био у офсајду и одговор је био негативан.

Крајем првог полувремена, у 43. минуту, поново се у главној улози нашао Андрић. Одлично је изнео контру, послао одличну лопту за Оршића којем је остао лакши део посла.

Андрић иначе игра одличну сезону. Ово му је била 22. утакмица у свим такмичењима. До сада је постигао седам голова, а против Ријеке уписао и прву асистенцију.

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38