СА "КРОЈФА" КА ЧУДУ! Футсалери Србије обишли стадиона Ајакса пред меч трећег кола против Холандије
ФУТСАЛ репрезентација Србије игра вечерас у 20.30 меч трећег кола Првенства Европе против Холандије, домаћина турнира. Сусрет у Амстердаму је последња шанса за изабранике Дејана Мајеса да се домогну прве победе, а шансе да оду у четвртфинале такмичења се своде на теоретске.
FOTO: FSS
Јер, наша селекција је изгубила оба досадашња меча, на старту турнира од Португалије (2:4), а затим је уследио и дебакл од Украјине (1:6). Проста рачуница каже да је за пласман у нокаут фазу ЕП неопходно да вечерас Португалија савлада Украјину, а да "орлови" са минимум девет голова разлике декласирају Холандију.
Ко верује у овакав сценарио, онда ће да буде уз директан ТВ пренос на другом каналу РТС.
Јучерашње слободно преподне су наши репрезентативци искористили да обиђу кућу фудбалера Ајакса, односно "Јохан Кројф арену" у Амстердаму.
Тимски дух не напушта српске футсалере који се, по свему судећи, вечерас опраштају од такмичења на којем су били један од фаворита у својој групи, али су повреде и проблеми са вирусом корона десетковали нашу селекцију.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СРБИЈА ОСЛАБЉЕНА НА СТАРТУ ЕП: Футсалери са деветорицом против првака Европе и света
18. 01. 2022. у 17:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
20. 07. 2026. у 07:00
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРОДАЛА ФУДБАЛЕРА! На Маракани поново напунили буџет, ево колико су зарадили!
Шампион Србије растао се са досадашњим резервним голманом Омријем Глазером, који каријеру наставља у домовини.
20. 07. 2026. у 14:58
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)