ОХИ ВЕЋ ОДУШЕВЉАВА "ДЕЛИЈЕ": Прва контролна утакмица и одмах гол (ВИДЕО)

25. 01. 2022. у 17:49

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде су у Анталији одиграли пријатељски меч са Марибором, а иако се није завршио победом црвено-белих, навијачи клуба с "Маракане" могу да буду задовољни виђеним, нарочито од стране новајлије Охија, који је био стрелац у ремију - 1:1.

ОХИ ВЕЋ ОДУШЕВЉАВА ДЕЛИЈЕ: Прва контролна утакмица и одмах гол (ВИДЕО)

ТВ Арена спорт

Дејан Станковић је одлучио да стартну поставу чине Поповић, Гајић, Ераковић, Панков, Гобељић, Крстичић, Станић, Иванић, Фалко, Катаи и Охи. И, иако су црвено-бели први припретили, а умало да предност донесе Панков, уводни гол на мечу дао је бивши играч црвено-белих.

Наиме, Огњен Мудрински је довео Марибор у вођство у 19. минуту, одличном реакцијом у контранападу:

Није се, међутим, дуго чекало на изједначење.

После прилике Катаија у 26. минуту, новајлија Охи Оможуанфо је поравнао резултат.

Лопту ривалима је одузео Ераковић, проиграо Крстичића, а овај са центра сјајно упослио Охија који је надмудрио двојицу супарника и успео да постигне гол:

На почетку другог полувремена Станковић је и зигре извео Поповића, Станића, Фалка и Охија, шансу указао Гродићу, Срнићу, Живковићу и Павкову, а након неколико полуприлика, пречку гола Марибора уздрмао је Александар Катаи из слбодног ударца.

Црвено-бели су потом променили и остатак стартне поставе, па су Гајића, Ераковића, Панкова, Гобељића, Крстичића, Иванића и Катија заменили Бакајоко, Ђурић, Саного, Радулови, Станковић, Ибрахим и Митуљикић.

Са омладинцима у постави, Звезда је давала све од себе да дође до победе, но она јој је ипак измакла и поред солидног издања.

Бонус видео: Припреме ФК Црвена звезда

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17