"ДОБРИ СУ КЛИНЦИ, АЛИ МОРАЈУ ГОЛ ДА ПОСТИГНУ": Александар Станојевић о првој провери ФК Партизан

25. 01. 2022. у 17:11

ФУДБАЛЕРИ Партизана победили су македонски Тиквеш 2:1 (2:1) после преокрета у првом контролном мечу на припремама у Белеку, а стратег црно-белих Александар Станојевић на занимљив начин сумирао је утиске.

ДОБРИ СУ КЛИНЦИ, АЛИ МОРАЈУ ГОЛ ДА ПОСТИГНУ: Александар Станојевић о првој провери ФК Партизан

- Све у свему, океј. Имали смо одређене шансе које нисмо користили, превише смо грешили у основном додавању, што је океј за овај период припрема. У сваком случају, мислим да је коректно за прву проверу, рекао је стратег црно-белих.

Потом се осврнуо на чињеницу да је Филип Холендер заиграо по левој страни:

- Њему то није непознато, игра то у Мађарској. Ми имамо проблема с Обрадовићем, повредио се, тако да немамо адекватно решење на тој страни, па пробамо неке ствари. Зато и служе овакве утакмице.

Похвалио је и голмана Лукача, рекавши да на њега може да се рачуна, да вредно ради, а онда је споменуо и Партизанову "децу" која су добила шансу.

- Добри су били, али морају гол да постигну. Ово је сениорски фудбал, само се резултат тражи. Играли су добро, били у неким тренуцима конкретни, али није гол дошао, што не може, на оваквим утакмицама морају да дају голове, није остављао дилему Станојевић.

Подсетимо, Тиквеш је у вођство дошао у 25. минуту голом Ивановског из једанаестерца, да би Партизан већ до полувремена преокренуо головима Милоша Јојића у 28. и Рикарда Гомеша у 36. минуту.

У другом полувремену тренер Партизана Александар Станојевић је извршио велики број измена, црно-бели су створили неколико прилика, али промене резултата није било.

Наредни ривал Партизана на припремама у Анталији биће Башакшехир 29. јануара, а након тога и са Динамом из Москве, односно Динамом из Грузије.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17