ЈУНАЈТЕД СЛАВИ РАШФОРДА: "Црвени ђаволи" у последњим секуднама срушили Вест Хем (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

22. 01. 2022. у 18:33

НИЈЕ блистао Манчестер јунајтед, али успео је да дође до нове победе у Премијер лиги. "Црвени ђаволи" су на "Олд Трафорду" савладали Вест Хем са 1:0 у 23. колу, а јунак је био Маруск Рашфорд.

ЈУНАЈТЕД СЛАВИ РАШФОРДА: Црвени ђаволи у последњим секуднама срушили Вест Хем (ВИДЕО)

Била је ово још једна утакмица у којој тим Ралфа Рангника није одиграо онако како то навијачи очекују, но успео је да дође до нова три бода, па ће се партија брзо заворавити.

Друго полувреме било је боље него први део сусрета у коме није виђено пуно озбиљних напада ни на једној страни. Наставак меча донео је више узбуђења, углавном пред голом Алфонса Ареоле.

Јуанјтед никако није успевао да створио изгледну прилику, па се немачки стручњак одлучио за храбар потез и у последњих 10 минута Кристијану Роналду у срце напада додао и Ентонија Марсијала и Единсон Каванија. Претходно је Маркус Рашфорд заменио Ентонија Елангу.

Испоставило се да је Рангник погодио за изменама, јер се Уругвајац нашао у улози асистента, а Енглез је навијаче довео до делиријума поготком у трећем минуту судијске надокнаде.

Тренутак када је Маркус Рашфорд постигао гол за Јунајтед/FOTO: AP/Tanjug

Изгубио је Вест Хем лопту, Роналдо је повукао лопту, потом упослио Марсијала који је додао до Каванија, а овај сјајно пронашао Рашфорда коме није било тешко да из непосредне близине погоди мрежу Алфонса Ареоле.

Била је ово друга везана Јунајтеда, након што су у одложеној утакмици у среду победили Брендфорд у одложеној утакмици 17. кола.

"Црвени ђаволи" се сада налазе на четвртом месту са 38 бодова, док су "чекићари" пети са бодом мање.

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани црвено-бели не смеју представљати тежак задатак за пирате

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани ''црвено-бели'' не смеју представљати тежак задатак за ''пирате''

ФУДБАЛЕРИ Бреста свој поход на Лигу шампиона настављају против Ремса којег ће угостити на отварању 33. кола Лиге 1 (21:00).

10. 05. 2024. у 08:00