ПАУНОВИЋ ОСЕТИО КОЛИКО ЈЕ МИТРОВИЋ ОПАСАН: Српски нападач наставио да решета мреже у Чемпионшипу (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

11. 01. 2022. у 22:16 >> 22:59

СРПСКИ фудбалер Александар Митровић наставио је да решета мреже у Чемпиошипу. Сјајни нападач је био двоструки стрелац за Фулам против Рединга.

Знао је тренер Рединга Вељко Пауновић колико је "Митрогол" опасан. Овај је то поново демонстрирао и осим два гола успео је да упише и асистенцију.

Играо се трећи минут надокнаде првог полувреме када је репрезентативац наше земље био прецизан са беле тачке.

Други пут се Србин уписао у стрелце у 89. минуту када је натрчао на одбијену лопту и сместио је у празну мрежу гола Рединга који је чувао Лук Саутвуд.

Митровић је са нова два поготка стигао до бројке од 24 гола у Чемпионшипу и води на листи стрелца. Иза њега је фудбалер Блекбурна Бен Бреретон који постигао 20 голова.

Иначе, "котиџери" су славили са убедљивих 7:0 и други су на табели са 48 бодова, једним мање од водећег Борнмута, али и утакмицом мање.

БОНУС ВИДЕО: Бибарс Натцхо је са породицом у Израелу, али црно-бели мисле на њега!

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17