ГЕЛОР КАНГА ЗВАНИЧНО ДОБИО НАШ ПАСОШ: "Људи ме овде баш воле"
У ЦРВЕНОЈ звезди и нашој земљи никада се није осећа као странац, већ као да је у свом Габону. Сада Гелор Канга има и другу домовину, пошто је и званично добио српски пасош, којим се с разлогом поноси.
Фото: Гелор Канга
- Од када сам дошао овде, не осећам се као странац, људи ме воле. Као што сам рекао, Београд је мој други град. Видећу шта ће се десити, да ли ћу овде да живим цео живот. Овде се добро осећам, Србија је моја земља. Сада имам обавезу да урадим много лепе ствари. Много сам задовољан, јер када имате европски пасош, то мења ствари. Овде сам да бих се захвалио људима који су се борили за мене, захваљујући којима сам успео да добијем пасош - рекао је Канга.
Везиста црвено--белих увелико размишља да каријеру заврши у Звезди.
- То је у плану, причаћемо мало о томе са председником, прича је већ у току. Волео бих овде да завршим каријеру, добро се осећам, "Маракана" је моја кућа.
Канга је за Црвену звезду у првом мандату играо од лета 2016. до јануара 2018. године, када је прешао у Спарту из Прага. Братио се на "Маракану" пред почетак сезоне 2020/21. У црвено-белом дресу одиграо је 124 утакмица, постигао је 24 поготка и забележио 37 асистенција.
Препоручујемо
МЕЧ КОЈИ ЈЕ ПОЧЕО СА ЧЕТИРИ ИЗМЕНЕ: Срби актери несвакидашњег дербија
26. 12. 2021. у 20:52
УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Како су лекари покушали да спасу несрећног фудбалера (ВИДЕО)
26. 12. 2021. у 19:10
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (1)