МЕЧ КОЈИ ЈЕ ПОЧЕО СА ЧЕТИРИ ИЗМЕНЕ: Срби актери несвакидашњег дербија

ФУДБАЛ уме да испише необичне приче.

Илустрација спорт Фото Dephositos

Баш таква виђена је у 11. колу кипарског првенства.

Једни наспрам других нашли су се играчи АПОЕЛ-а и Омоније, који су свој недељни сусрет почели са четири измене.

Разлог за то је био што је у првобитном термину за овај дуел, утакмица прекинута у 18. минуту услед јаке магле.

Данас је меч настављен, а тренери Августи и Берг су, што због повреда које су појединци задобили у међувремену, што из тактичких разлога, најпре посегли за изменама - тројица нових играча АПОЕЛ-а нашла су се на игралишту од првог минута ове "репризе", а званично 19. минута утакмице, као и један нови члан гостију.

Утакмица је, иначе, завршена победом АПОЕЛ-а са 4:2, уз наступ Вујадина Савића од почетка до краја у победничкој екипи, односно Марка Шћеповића у првом полувремену када се ради о Омонији.

Некадаши великани кипарског фудбала сада су прилично удаљени од врха табеле - Аполон води са 29 бодова после 14. одиграних кола, а са по 20 освојених АПОЕЛ и Омонија заузимају шесто, односно седмо место.

БОНУС ВИДЕО: Слободни асови - трансфери ових играча би од јануара могли да промене фудбал