"ЛУДИЛО" ОД УТАКМИЦЕ: Тотенхем и Ливерпул предили представу за памћење!

19. 12. 2021. у 19:51

ФУДБАЛЕРИ Тотенхема и Ливерпула у оквиру 18. кола Премијер лиге одиграли су 2:2 у фантастичном мечу.

ЛУДИЛО ОД УТАКМИЦЕ: Тотенхем и Ливерпул предили представу за памћење!

Хари Кејн је у 13. минуту донео вођство "певцима", а Диого Жота у 35. минуту донео је изједначење.  Преокренули су "редси" у 70. минуту голом Ендија Робертсона, гол Шкота није био довољан за победу. Сон је у 75. минуту искористио грешку Алисона за 2:2.

Стрелац другог гола Ливерпула Робертсон добио је у 77. минуту црвени картон. Шутнуо је леви бек тима са Енфилда Емерсона, судија Тирни је добио асистенцију из ВАР собе, погледао снимак и показао Шкоту пут у свлачионицу.

До краја, није било промене резултата, Ливерпул се усредседио на одбрану и успео да сачува бод. Ипак, Сити сада има три више, док је Тотенхем остао седми са 26 бодова, али и чак три меча мање...

БОНУС ВИДЕО

ДЕРБИ ПРВОГ КОЛА ГРУПНЕ ФАЗЕ ЕВРОПСКОГ ПРВЕНСТВА: Шпанија зна да угаси ватрене

ДЕРБИ ПРВОГ КОЛА ГРУПНЕ ФАЗЕ ЕВРОПСКОГ ПРВЕНСТВА: Шпанија зна да ''угаси'' ''ватрене''

ВЕРОВАТНО најинтересантнија утакмица прве рунде Европског првенства одиграће се од 18 часова када Шпанија и Хрватска буду укрстили копља на ''Олимпијском стадиону'' у Берлину.

15. 06. 2024. у 07:30

БУРНО ПРЕД СРБИЈА - ЕНГЛЕСКА! Пикси шокирао Енглезе, Тадић им поручио: Само пробајте!

Србија и Енглеска играју у првом колу Европског првенства, а пред тај меч светској јавности се обраћа селектор "орлова" Драган Стојковић "Пикси". Његову конференцију за штампу можете уживо да пратите уз протал "Новости".

15. 06. 2024. у 18:18 >> 18:20