КАТАИ ЗА ВОЂСТВО: Ево како је Звезда затресла мрежу Радника (ВИДЕО)

13. 12. 2021. у 18:56

ЦРВЕНА звезда и Радник играју утакмицу 20. кола Суперлиге Србије.

Прво полувреме обележио је један погодак који је постигао Александар Катаи и то са беле тачке у 36. минуту.

Казнени ударац је скривио голман тима из Сурдулице Стефан Ранђеловић који је оборио Страхињу Ераковића. Судија Ђорђе Максимовић је најпре одмахнуо руком.

Из ВАР собе нису били сигурни у одлуку, па је главни арбитар сам погледао спорну ситуацију и одлучио је да покаже на пенал који је реалзивала звездина десетка.

Катаи је на тај начин стигао до 12. поготка у првенству ове сезоне. Треба рећи да је исти играч у 43. минуту промашио пенал.

БОНУС ВИДЕО: Звездан Терзић на аеродрому у Порту после утакмице Брага - Звезда

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани црвено-бели не смеју представљати тежак задатак за пирате

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани ''црвено-бели'' не смеју представљати тежак задатак за ''пирате''

ФУДБАЛЕРИ Бреста свој поход на Лигу шампиона настављају против Ремса којег ће угостити на отварању 33. кола Лиге 1 (21:00).

10. 05. 2024. у 08:00