"СТАРИ ЛИСАЦ ПОПУТ ЊЕГА НАМ УВЕК ТРЕБА!" Дејан Станковић прижељкује брз опоравак колеге

05. 12. 2021. у 16:03

Фудбалери Црвене звезде су савладали Напредак у оквиру 19. кола Суперлиге Србије резултатом 2:0, а утиске после гостовања у Крушевцу шеф стручног штаба првака државе истакао је да није било лако.

СТАРИ ЛИСАЦ ПОПУТ ЊЕГА НАМ УВЕК ТРЕБА! Дејан Станковић прижељкује брз опоравак колеге

Дејан Станковић је истакао да је меч био веома добар, а да је он нарочито задовољан како су црвено-бели одиграли првих 45 минута.

- Било је ово тешко гостовање, а честитао бих и Напретку на игри. Мислим да смо у првом полувремену имали иницијативу, могли смо постићи и гол више, на крају смо дали два. У другом полувремену је ривал изашао више и у првих двадесетак минута нам створио неколико прилика. Била је добра утакмица и лично сам задовољан, поготово првим полувременом, у наставку смо се мало и "штедели", услед напорног ритма у ком смо и због свега оног што нас чека, почео је Станковић.

Брз повратак на клупу пожелео је колеги Милану Ђуричићу Ђумију, тренеру крушевачког Напретка, који је због здравствених тегоба пропустио ову утакмицу.

- Желим му да се што пре врати на клупу. "Стари лисац" попут њега који добро зна свој посао нам увек треба. Много пута се изборио - избориће се и сад, истакао је Станковић, а преноси клупски сајт ФК Црвена звезда.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45