СРБИН НАСТАВИО ФЕНОМЕНАЛАН НИЗ: Филип Костић опет заблистао у Бундеслиги (ВИДЕО)

04. 12. 2021. у 17:25

СРПСКИ фудбалери ових дана бриљирају, а Филип Костић се потрудио за наставак прилично импресивног низа.

Пре два викенда он је, наступајући за Ајнтрахт на гостовању трећепласираном тиму Бундеслиге, Фрајбургу, сјајно извео слободан ударац у 43. минуту и затресао мрежу домаћина са више од 30 метара, а пре недељу дана је "кумовао" новом тријумфу, асистенцијом у 95. минуту за коначних 2:1 против Унион из Берлина.

Данас је Ајнтрахт изгубио, и то са 3:2 од Хофенхајма, али је Костић опет био запажен - имао је асистенцију за гол Паленсије којим је у 72. минуту постављен коначан резултат.

Наш репрезентативац је с левог крила идеално центрирао клупском колеги, који је савршено примио лопту грудима, па затресао мрежу домаћина:

После овог меча, Хофенхајм је остао седми, са 20 бодова из 13 наступа, а Ајнтрахт је 13. са 18, колико колико су скупила још и Лајпциг и Борусија Менхенгладбах, који су због боље гол-разлике испред екипе из Франкфурта.

Од почетка сезоне, репрезентативац Србије је у клупским наступима остварио осам асистенција и постигао четири гола.

БОНУС ВИДЕО: Ови асови постају слободни, фудбал више неће бити исти

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45