ЊУКАСЛ ЈОШ УВЕК БЕЗ ПОБЕДЕ: "Свраке" водиле, Пуки донео бод Норичу

Ч. Вуковић

30. 11. 2021. у 22:50

ФУДБАЛЕРИ Њукасла опет нису победили. "Свраке" су на "Сент Џејмс парку" ремизирали са Норичом 1:1 у 14. колу Премијер лиге.

ЊУКАСЛ ЈОШ УВЕК БЕЗ ПОБЕДЕ: Свраке водиле, Пуки донео бод Норичу

Не иде, па не иде. Отишао је Стив Брус, дошао Еди Хау, али проблеми у игри су и даље присутни.

Ни овај меч није могао лошије да почне за Њукасл. Нису гости повели, но већ у деветом минуту остали су са десеторицом пошто је Кијаран Кларк добио директан црвени картон.

Ипак, то није спречило домаћина да покуша да дође до прве овосезонске победе у Премијер лиги. Успеле су "свраке" да победу у 61. минуту када је Калум Вилсон погодио из пенала за радост домаћих навијача.

Када су сви помислили да је тријумф коначно стигао, да тако не буде побринуо се Темо Пуки који је у 79. минуту донео бод Норичу.

Њукасл је тако остао на зачељу табеле са седам бодова, док је Норич на 18. месту са 10 бодова.