ЈОВИЋУ НИ МРВИЦЕ: Мадрид слави Винисијуса

28. 11. 2021. у 23:00

Фудбалери Реал Мадрида савладали су Севиљу резултатом 2:1, у оквиру 15. кола ЛаЛиге.

Јунак меча је био Винисијус јуниор, док наш Лука Јовић није улазио у игру.

Тим из Андалузије је повео преко Рафе Мира у 12. минуту – био је то прецизан ударац главом после корнера који је извео Акуња.

Двадесет минута касније Карим Бензема је поравнао резултат.

Није било много шанси у наставку дуела, а најбољу шансу пропустио је Давид Алаба.

Ипак, Винисијус је израстао у хероја краљевског клуба, пошто је у 87. минуту послао неодбрањив ударац у горњи угао гола који чува Боно.

Реал се додатно учврстио на челу табеле са 33 бода и има четири више од Атлетика и Сосиједада.