ПОКЛАЊАЛО СЕ НА СТАМФОРД БРИЏУ: Жоржињо у центру пажње на обе стране (ВИДЕО)

28. 11. 2021. у 19:51

Фудбалери Челсија и Манчестер јунајтеда одиграли су вечерас у Лондону нерешено 1:1, у мечу 13. кола Премијер лиге.

Гости су повели голом Џејдона Санча у 50. минуту. Голу је претходила велика грешка играча Челсија Жоржиња, који је остао последњи играч у одбрани, након корнера његове екипе.

У 67. минуту прекршај у шеснаестерцу над Тијагом Силвом направио је играч Јунајтеда Арон Ван-Бисака, а прецизан са пенала два минута касније био је Жоржињо.

Челси и даље води у Премијер лиги са 30 бодова, једним бодом више од Манчестер ситија, док Јунајтед, који је први пут у Премијер лиги водио привремени тренер Мајкл Керик, заузима осмо место са 18 бодова.

У наредном колу Челси гостује Вотфорду, а Јунајтед дочекује Арсенал.