МЕНИГ, РИКАРДО, ПА ПАНТИЋ: Ево како је Партизан протутњао на Вождовцу (ВИДЕО)
Фудбалери Партизана победили су вечерас Вождовац 3:0 (1:0) на гостовању на стадиону на "крову" у 18. колу Суперлиге Србије.
Фото: М.Вукадиновић
Домаћин је одолевао све до 40. минута, када је после грешке Стефана Хајдина, Квинси Мениг успео да затресе мрежу и донесе вођство црно-белима.
Већ после пет минута игре у другом полувремену, Партизан је поврећао на 2:0, када се у стрелце уписао Рикардо Гомеш.
А у 55. минуту Данило Пантић поставио је коначаних 3:0.
Препоручујемо
ПРЕНОС, ЈУЖНА АФРИКА-КАНАДА! Историјски меч у Инглвуду! Битка за осмину финала!
28. 06. 2026. у 22:06
РАДЕ БОГДАНОВИЋ ПОНОВО ГРМИ: "Нисмо на пијаци"! Ево шта је разлог незадовољства!
28. 06. 2026. у 21:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)