ДРАМА У БЕОГРАДУ: Физиотерапеуткиња Бродарца спасила живот фудбалеру из Пожеге

25. 11. 2021. у 10:35

МУЧНЕ сцене на терену поред Саве, петнаест минута пре краја, после судара главама Вука Атанасијевића и Ђорђа Марјановића остала су да леже обојица фудбалера, а дебљи крај извукао је везиста гостију из Пожеге.

Стадион Бродарца Фото: З.Јовановић

Борба за живот талентованог Марјановића, рођеног 2006. године, трајала је пет минута, а кључну улогу одиграла је Рада Ратковић, физиотерапеут гостујућег клуба.

Окренула је на бок „осмицу“ Слоге, извадила му језик и спречила гушење младог играча. Марјановић је био без свести и паника је ухватила све на терену.

Утакмица је настављена после четири-пет минута, а на крају меча стигло је и возило хитне помоћи, па су Атанасијевић и Марјановић завршили у Ургентном центру. Лекари су констатовали потрес мозга код обојице младих играча.

Иначе, Бродарац је ову утакмицу решио у своју корист са 3:0, головима Пепића у 31. и 51. и Милосављевића у 47. минуту.