УШАО, УЗАШАО, А У МЕЂУВРЕМЕНУ - ПРЕСУДА! Дарко Лазовић погурао Верону до победе (ВИДЕО)

22. 11. 2021. у 21:35

ДАРКО Лазовић је показао да је повреда за њега прошлост, на радост навијача Вероне.

Српски фудбалер је добио шансу у другом полувремену првенственог меча против Емполија и оставио одличан утисак.

Он је у 50. минуту успео да се, после грешке гостију, пробије по левом крилу а потом идеално центрирао Бараку који је Верони донео предност од 1:0.

Ромањоли је у 67. поравнао резултат, а драма је достигла врхунац у судијској надокнади времена.

Наиме, у 91. минуту Баракова асистенција омогућила је Тамезеу да, искоса с десне стране, постигне гол за тријумф Вероне.

Из тактичких разлога, пре последњег судијског звиждука, Лазовић је са још двојицом саиграча замњењен, како би се тешко стечена предност у преосталом времену не би испустила.

Верона је овом победом избила на девето место Серије А, са 19 бодова из 13 наступа, а Емполи је три места ниже, са 16.

БОНУС ВИДЕО: Слободни асови - трансфери ових играча би од јануара могли да промене фудбал