"СРБИНЕ, ПРОМЕНИ ИМЕ": Нигеријац има "луд" захтев да би Младен Крстајић постао селектор

Дарко Николић
Дарко Николић

22. 11. 2021. у 15:06

МЛАДЕН Крстајић, наш бивши селектор и доскорашњи тренер ТСЦ-а, требало би да преузме репрезентацију Нигерије, а једна реакција на ту вест изазвала је посебну пажњу.

СРБИНЕ, ПРОМЕНИ ИМЕ: Нигеријац има луд захтев да би Младен Крстајић постао селектор

FOTO: AP/Mindaugas Kulbis

Крстајић би требало би у наредним данима да буде промовисан као селектор Нигеријаца, уместо Гернота Рора, како је то објавио на Твитеру новинар ББЦ-а Олувашина Окелеи. 

Али, пре него што је Србин и званично преузео ново радно место, некима у поменутој афричкој земљи "није свеједно" после те информације.

Наиме, презиме 47-годишњег стручњака представља им приличан проблем, јер нису навикли да "ломе језик" да би изговорили "Крстајић".

- Његов уговор би требало да буде са клаузулом по којој би узео нигеријско име. Не смемо да дајемо огроман новац човеку а да не можемо да му изговоримо презиме", написао је  на Твитеру Нигеријац Николас Оче.

 

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена