ОВАКО "ОРЛОВИ" СЛАВЕ: Митровић се попео на столицу, а онда је кренуо шоу (ВИДЕО)

16. 11. 2021. у 08:18

ФУДБАЛЕРИ Србије остварили су историјски пласман на Светско првенство победом против селекције Португала у Лисабону (1:2). Јунак је био Александар Митровић који је у 90. минуту утакмице постигао победоносни гол за Орлове.

ОВАКО ОРЛОВИ СЛАВЕ: Митровић се попео на столицу, а онда је кренуо шоу (ВИДЕО)

Они су синоћ слетели на аеродром "Никола Тесла" у Београду, где су дочекани од стране навијача и трубача. Након кратког времена проведеног са њима, запутили су се на још једну велики фешту.

Наиме, син Предрага Рајковића напунио је једну годину, што је био повод за све фудбалере да се окупе на слављу у једном београдском ресторану.

Нарочито весео био је Александар Митровић. Нападач Фулама је голом у 90. минуту донео Србији велики тријумф, а када је најбољи стрелац ушетао у ресторан почело је скандирање.

Људи у локалу су устали да га поздраве, а онда су уследиле овације уз чувену песму.

„На, на, на, на, на, на Митро он фире“, певали су са микрофона, а реакција Митровића одушевила је све.

Нападач се попео на столицу и подигао руке да поздрави присутне.