ТЕРЗИЋ ЗАКОПАО "РАТНЕ СЕКИРЕ": Какве речи на Пиксијев рачун

Марко Паунић
Марко Паунић

15. 11. 2021. у 06:43

БИЛО је у претходном периоду доста буре на релацији ФСС и ФК Црвена звезда.

ТЕРЗИЋ ЗАКОПАО РАТНЕ СЕКИРЕ:  Какве речи на Пиксијев рачун

ФОТО: Архива Новости

Пало је и тешких речи, први човек црвено-белих Звездан Терзић је ударио и на селектора Србије Драгана Стојковића Пиксија.

Мало је фалило да све ескалира у сукоб огромних размера, али сензационалан успех у Португалији је унео мир у српско двориште.

Терзић је џентлменски пружио руку помирења Пиксију и послао честитку "орловима" за моћно издање у Лисабону.

- Све честитке играчима и стручном штабу наше репрезентације. Велика победа у најважнијем тренутку, показали су квалитет и карактер. Посебне честитке селектору Стојковићу. Од почетка квалификација је био пун самопоуздања, веровао је у успех и то је пренео на играче. У одлучујућем мечу је тактички и психолошки перфектно спремио играче, "појели" смо Португалце. Још једном, све честитке и играчима и селектору. Пласирали смо се на СП у великом стилу, ово много значи за српски фудбал-  поручио је Звездан Терзић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...