СРПСКИ ПОКЛОН АЛБАНИЈИ: Два гола предности и онда - фудбалска катастрофа

13. 11. 2021. у 17:58

ОМЛАДИНСКА фудбалска репрезентација Србије, играчи до 19 година старости, ремизирала је са вршњацима из Албаније - 2:2 у 2. колу првог круга квалификација за Европско првенство.

Након победе над Северном Македонијом (2:1) изабраници Дејана Бранковића нису оправдали улогу фаворита и направили су кикс на данашњем мечу који је одигран у Елбасану.

Ништа није слутило да ћемо видети овакав исход, пошто су "орлићи" после 77 минута игра имали предност од 2:0, захваљујући погоцима Николе Митуљикића и Марка Лазетића.

Ипак, Албанија је у размаку од четири минута успела да постигне два гола. Најпре је мрежу Огњена Лукића затресао Хенрик Нергути, да би у 88. минуту Кристијан Шпенди поставио коначан резултат утакмице.

После овог ремија Србија је друга на табели са четири бода, два мање од водеће Француске, док је Албанија трећа и ово јој је био први бод у овим квалификацијама.

Подсетимо, јуче је репрезентација Србије до 21 године разочарала, пошто није успела да победи Фарска Острва.

БОНУС ВИДЕО: СЛОБОДНИ АСОВИ: Могући трансфери који ће променити фудбал!