СЕЛЕКТОР ГА ИЗБАЦИО ИЗ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ ЗБОГ ЦИГАРА: Не видим ту ништа лоше, пушење ме опушта
БЕЛГИЈСКИ фудбалер Рађа Наинголан познат је као неко ко се није либио да запали коју цигару, упркос томе што је професионални спортиста.
Фото: EPA-EFE/LAURENT DUBRULE
Везиста који је члан Антверпена је јавно исказао незадовољство због тога што га селектор Роберто Мартинез није позвао у репрезентацију.
Расправа њих двојице почела је претходних година када га тренер "црвених ђавола" није позвао у репрезентацију због његовог стила живота, тачније због тога што је пушач.
Наинголан се повукао из националног тима након изостанка са списка путника за Мундијал у Русији 2018. године. Ипак, како сада Мартинез нема велики избор у везном реду, бивши члан Роме се надао позиву.
- Ако има мали број позваних играча, то је његова кривица, а не кривица мог стила живота. Имао сам добро Европско првенство 2016. са селектором Вилмотсом, а онда је дошао Мартинез и склонио ме из тима, почео је Наинголан за "ВРТ".
Велики проблем био је у томе што је борбени везиста пушач.
- Други тренери су ме прихватали таквог какав јесам, дозвољавајући ми да пушим цигаре на балкону. Шта је проблем? Плућа су ми одлична, не мислим да има нешто лоше у томе да попушим неколико цигарета. Релаксира ме, радио сам то да бих смањио стрес.
Роберто Мартинез/Фото: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO
Мартинез је остао доследан и не зове Рађу у репрезентацију. Такође, и 33-годишњи фудбалер више не жели да игра за таквог селектора.
- Кад би ме позвао у тим? Тако нешто се неће десити, али и да се деси, одбио бих позив - закључио је Наинголан.
Подсетимо, Белгија у суботу и уторак игра против Естоније и Велса и у тим утакмицама жели да овери пласман на Светско првенство које се 2022. године одржава у Катару.
БОНУС ВИДЕО: СЛОБОДНИ АСОВИ: Могући трансфери који ће променити фудбал!
(Спорт Мондо)
Препоручујемо
КРЕЋЕ НОКАУТ ФАЗА ЛИГЕ ШАМПИОНА! Да ли ће паклена атмосфера Рамс парка "прогутати" Јувентус?
ПРВИ чин плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона доноси нам веома занимљив сусрет, Галатасарај дочекује Јувентус у пакленој атмосфери Истанбула на, увек до последњег места испуњеном, "Рамс парку" (18.45).
17. 02. 2026. у 07:20
НИКОЛА ЈОКИЋ ИСПРЕПАДАО БАРАКА ОБАМУ! Дибидус неочекивана сцена на НБА Ол-стар утакмици! (ВИДЕО)
"NBA All Star". Чувене три речи које су, нажалост, последњих година значиле све само не истинско кошаркашко уживање, поново су привукле огромну пажњу. А Никола Јокић је био саставни део тог обновљеног спектакла.
15. 02. 2026. у 23:52
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)