И У ГРОБУ УЗ ПАРТИЗАН: Необичан гест великог навијача црно-белих

Дарко Николић
Дарко Николић

09. 11. 2021. у 22:49

СВЕ људе великог срца, а посебно навијаче Партизана, потресла је прича о Панти Малешевићу, из села поред Зворника, великом навијачу црно-белих који тренутно, као ратни војни инвалид, живи сам у веома тешким условима.

И У ГРОБУ УЗ ПАРТИЗАН: Необичан гест великог навијача црно-белих

ТВ БН

Упркос нехуманим условима за живот без струје и у трошној кући, он се труди да не пропусти ниједну утакмицу вољеног клуба, а за тренутни тим и Александра Станојевића има само речи хвале:


- Обавезно гледам, ја без тога не могу да живим! Немам струје, гледам код комшија. Хладно је време и тешко је, али све се може преболети уз Партизан. Немам омиљеног играча, сви су фантастични, а Станојевић је одличан.

ТВ БН

Tekst potpisa


Панто је за живота себи подигао споменик на коме се, поред његове слике, налази грб вољеног клуба, а одзвања његова реченица:


- И када умрем, навијам за Партизан.


БОНУС ВИДЕО Нови навијачки хаос у Француској
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.

09. 12. 2025. у 07:00

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (2)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН ВОЛОНТЕРА: Снага заједништва и солидарности