ЗБОГ СРБИНА У ШОКУ! Душан Влаховић одбио трансфер од 80 милиона у Премијер лигу
ДУШАН Влаховић је опет у центру пажње италијанских медија.
Tanjug/AP
Српски голгетер, који се последњих месец дана повезује са селидбом у нови клуб, јер је одбио да продужи сарадњу с Фиорентином, још увек није донео одлуку где ће да пређе, али је изгледа одлучио - где неће.
Иако постоји озбиљна понуда из Премијер лиге.
О тој "енглеској збрци" италијански медији пишу овако:
- Душан Влаховић ће вероватно одбити да пређе у Арсенал у јануару, баш као што су то Локатели и Кореа одбили да учине овог лета.
Влаховић (21) неће продужити сарадњу са Фиорентином, која истиче у јуну 2023. године.
Tanjug/AP
Директор Фиорентине Џо Бароне не жели да одбаци могућност да нападача прода сада у јануару, а многи велики клубови, укључујући Јувентус, Интер, Арсенал и Тотенхем, довођени су у везу са његовим потписом.
Како јавља Скај спорт Италија, "тобџије" су постигле начелан договор са Фиорентином о 80 милиона вредном трансферу Србина у јануару, али Влаховић и његов менаџер желе да сачекају друге опције и спремни су да одбију понуду која је стигла из северног Лондона.
Влаховић би тако постао трећа звезда италијанске Серије А која је одбила да се пресели на Емирејтс стадион, јер су Локатели и Кореа такође добили понуде Арсенала, али су летос одбили да тамо оду, закључује се у тексту "Фудбал Италије".
Душан Влаховић је ове сезоне одиграо 12 мечева за Фиорентину у Серији А и постигао осам голова, на једном мечу Купа двапут је био стрелац, док је ове јесени, на два последња меча за Србију, у три наврата матирао супарничке голмане. Зато се са правом од њега велике ствари очекују и у недељу у Лисабону, када "орлови" против шампиона Европе Португалаца играју меч за директан пласман на Светско првенство.
БОНУС ВИДЕО Новак Ђоковић пева "Пукни зоро" - снимак о коме прича Србија
Препоручујемо
СРБИЈА У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Пикси без два аса у мечу за пласман на Мундијал?!
07. 11. 2021. у 14:45
"КО ЈЕ ОВАЈ СРБИН?" Душан Влаховић играо против Јувентуса, а оцена за игру...
07. 11. 2021. у 12:23
БИЋЕ ГОЛОВА НА "СЕНТ ЏЕЈМСИСУ": Њукасл мора напасти "грађане" ако мисли да се поново нађе у финалу
ЊУКАСЛ и Манчестер сити укрстиће копља вечерас на "Сент Џејмсис парку" у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа. Ово је обрачун актуелног освајача и клуба који жели да врати трофеј у своје витрине после неколико година паузе, тако да би требали гледати сјајан полуфинални двомеч.
13. 01. 2026. у 06:30
ДОНАЛД ТРАМП У ШОКУ! Ово није очекивао када је наредио напад на Венецуелу
Мало је рећи да су најновије вести из света фудбала, а тичу се и Сједињених Америчких Држава чији је актуелни председник Доналд Трамп, изненадиле многе.
13. 01. 2026. у 19:15
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)