ЈУВЕНТУС СРУШИО ФИОРЕНТИНУ: Куадрадо херој, Миленковић поцрвенео

06. 11. 2021. у 20:23

ЈУВЕНТУС је победио Фиорентину са 1:0 у 12. колу Серије А у Торину, а јунак тријумфа био је Хуан Куадрадо.

Био је тим Масимилијана Алегрија бољи ривал и на крају је заслужено освојио три бода. "Стара дама" је на овај начин прекинула серију од два везана пораза у првенству.

Домаћину је посао додатно постао лакши од 73. минута када је Никола Миленковић морао раније на туширање због црвеног картона. Српски репрезентативац је зарадио два жута у размаку од свега седам минута.

Тај поклон је Јувентус искористио и дошао до победе у првом минуту судијске надокнаде када је Колумбијац успео да савлада Пијетра Терећијана.

Душан Влаховић је одиграо цео меч, али није успео да настави голгетерску серију. Матија Настасић је добио прилику од 78. минута.

"Стара дама" се сада налази на осмом месту са 18 бодова, "виола" је седма са исто бодова.

БОНУС ВИДЕО: Кореографија навијача Звезде пред меч са Мидтјиландом

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45