ДЕГЕНЕК ЖАЛИ ЗБОГ ИСКЉУЧЕЊА: Реаговао сам како сам мислио да је најбоље по тим!

06. 11. 2021. у 09:46

НАВИЈАЧЕ, али и играче Црвене звезде још боли пораз од Мидтјиланда (0:1) у оквиру четвртог кола Ф групе Лиге Европе.

Дегенек на мечу са Европом Фото: М.Вукадинм

Моменат који је највероватније преломио овај меч догодио се у 12. минуту када је Милош Дегенек због старта с леђа добио црвени картон.

–Лоше сам реаговао. Требало је и морао сам да будем бржи. Недостајао ми је метар и по, два, које сам изгубио у окрету, што је искористио Исаксон и побегао. Мистер Станковић је тражио од нас да чим Данци приме лопту, ми брже кренемо позади. То нисам урадио у 12. минуту… Очекивао сам да ће у том моменту Драговић бити иза мене. Погрешио сам. Морао сам да кренем секунд раније, рекао је он, за „Спортски журнал“

Потом је и додао, констатујући да би Звезда победила, да није искључен:

–Реаговао сам како сам мислио да је најбоље за екипу. Мислио сам да је боље да дам Милану Борјану и живом зиду прилику да спасу ситуацију слободним ударцем. Остаје лутрија да ли би Исаксон постигао гол, да сам га пустио. У том 12. минуту мислио сам да је најбоља ствар да га фаулирам. Са друге стране, уверен сам да је нападач Митјиланда постигао гол и да смо остали ’11 на 11′, да бисмо преокренули до краја до утакмице,  закључује Дегенек.

БОНУС ВИДЕО

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01