МОТИВ ВИШЕ ЗА ПАРТИЗАН: Станојевићу стигле одличне вести из Естоније

04. 11. 2021. у 18:32

ДОБРЕ вести стигле су фудбалерима Партизана из Естоније.

Уочи меча Александар Станојевић рекао је да се нада ремију ривала из групе, а жељу су му Флора и Анортозис испунили.

Дуел у Талину завршен је резултатом 2:2, а кипарски представник је испустио чак два гола предности из првог полувремена.

Анортозис је до вођства стигао голом у  29. минуту стрелац је био Кристофи, а само четири минута касније Поповић је увећао на 2:0

Теза да је 2:0 најопаснији резултат показала се тачном и вечерас. У размаку од 55. до 58. минута изједначили су фудбалери Флоре. Сапинен је био стрелац за 2:1, а у 58. Зењов.

Партизан би тако евентуалном победом у Белгији обезбедио неко од прва два места у Групи Б Лиге конференција.