ЗВЕЗДИНА БОРБА ЗА ЛШ: Црено-бели омладинци ремизирали са Емполијем, одлука пада у Италији

Ч. В.

03. 11. 2021. у 18:27

ОМЛАДИНЦИ Црвене звезде одиграли су нерешено 1:1 против Емполија у првој утакмици плеј-офа квалифкација за Лигу шампиона.

Меч који је одигран на стадиону Чукаричког испунио је очекивања, посебно прво полувреме у коме су црвено-бели постигли гол.

Играо се 42. минут када је Марко Стојановић искористио додавање Огњена Мимовића и довео Звезду до предности. Изабраници Марка Неђића повели су правом моменту.

Ипак, наставак сусрета припао је италијанском клубу који је до изједначења стигао у 56. минуту када је Дућио Дел'Иносенти савладао Маринковића са беле тачке. Пенал је био дискутабилан и могло би се дискутовати о томе да ли су црвено-бели оштећени.

Имао је домаћин још пар прилика, најбољу је пропустио Лука Лечић, али у тој ситуцији није било ни среће.

Гости су до краја утакмице имали више лопту у ногама, извели су и 11 корнера, али промене резултата није било, па ће одлука о путнику у елитно такмичење бити донета у реваншу који се игра у Италији, 23. новембра од 19 сати.

БОНУС ВИДЕО: Навијачи Звезде у Данској