СУПЕРЛИГА: Фантастични Шкрбић донео победу Радничком

30. 10. 2021. у 18:50

ФУДБАЛЕРИ Радничког победили су Младост у Нишу са 2:0 у 15. колу Суперлиге Србије и тако дошли до првог тријумфа након три првенствене утакмице у којима се нису радовали.

Добру утакмицу су одиграли изабраници Радослава Батака и заслужено славили уз одличну утакмицу Миљана Шкрбића.

Треба рећи и да је ово Лучанцима био први пораз након три везане победе (Нови Пазар, Металац, Колубара).

Нападач Нишлија је већ у осмом минуту довео Раднички до предности. То је уједно био и резултат првог полувремена.

Наставио је домаћин да напада и у другом делу утакмице и таква игра им се исплатила. Играо се 79. минут када је Шкрбић искористио пенал и други пут се уписао у стрелце.

Нападач клуба са "Чаира" је тако стигао до осмог поготка у Суперлиги Србије и дели друго место на листи стрелаца са Ђорђем Јовановићем из Чукаричког.

Раднички сада заузима девето место на табели са 17 бодова, Младост је на 11. месту са 14.

БОНУС ВИДЕО: Детаљ изван стадиона Партизана

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44