СЕНЗАЦИЈА НА ЕТИХАДУ: Лука Миливојевић са клупе гледао победу Паласа против Ситија

30. 10. 2021. у 18:15

ФУДБАЛЕРИ Кристал паласа нанели су неочекивани пораз Манчестер ситију и то на Етихаду. Ово је тек друга победа екипе нашег Луке Миливојевића ове сезоне, а прва у гостима. Истовремено, грађани су први пут поражени на свом терену.

Голове за госте постигли су Вилфрид Заха и Конор Галахер који је био асистент код првог гола.

Поразу ситија донекле је кумовао и црвени картон Лапорту, иако су орлови већ водили 1:0 кад је он искључен после интервенције ВАР судија. Његовом искључењеу кумовао је Заха, најбољи играч првог полувремена.

Друго изненађење дана, макар само на папиру јер Брајтон ове сезоне игра феноменално, је бод који су галебови однели са енфилда. Ливерпул је водио са 2:0 преко Хендерсона и Манеа, али је завршница првог полувремена припала гостима који су преко Мвепа смањили на 2:1.

Изјаднечење галебовима донео је Тросар. У завршници утакмие гости су могли и до победе. Бил ису знатно опаснији у нападу, а добро су чували своју мрежу. Постигли су и трећи гол али је он поништен због микроспкопског офсајда Тросара.

Челси је искористио кикс два најближа пратиоца. Плавци су до предности дошли у 65. минуту када је погодак постигао Рис Џејмс. Њукасл се бранио током читавог меча, и готово да нису нападали све до примљеног поготка.

Њукасл је морао да крене у напад након примљеног поготка, што је оставило доста простора Челсију, који је то умео да искористи.

Рис Џејмс је дуплирао предност у 77. минуту, а само четири минута касније Жоржињо је поставио коначних 3:0.

Од 18.30 игра се дерби кола у коме Тотенхем дочекује Манчестер јунајтед.

БОНУС ВИДЕО -

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44