"ОСЕЋАО СЕ КАО ЖРТВЕНО ЈАГЊЕ": Евра о трансферу Роналда - "Јунајтед је његова љубав!"

Александар Илић
Александар Илић

30. 10. 2021. у 15:37

БИВШИ ас Манчестер јунајтеда Патрис Евра говорио је о Кристијану Роналду.

ОСЕЋАО СЕ КАО ЖРТВЕНО ЈАГЊЕ: Евра о трансферу Роналда - Јунајтед је његова љубав!

Фото: EPA-EFE/Peter Powell

Француз је својевремено носио дрес Јувентуса, а управо је из Торина Роналдо дошао "кући" у редове "ђавола". 

- Роналдо није осећао љубав и поштовање. У неком тренутку се осећао као жртвено јагње због незадовољавајућих резултата Јувентуса. Плашио се да ће га сматрати главним кривцем за неуспех, истакао је Евра.

Као и Евра, Португалац је такође три сезоне провео у Торину, одиграо је 134 утакмице и постигао 101 гол. Док је Евра одиграо 55. Није некадашњег саиграча Немање Видића изненадио повратак Португалца у клуб који га је лансирао у фудбалску стратосферу. 

- Када је схватио да може да се врати, није размишљао. На крају, Манчестер Јунајтед је његова главна љубав, где никоме не би пало на памет да га критикује или показује непоштовање, додао је Француз.

Роналдо је на девет наступа ове сезоне уписао шест погодака, али тренутно се налази у кризи пошто на последња четири меча није постигао гол.

Пост би могао да прекине већ у суботу на мечу против Тотенхема који почиње од 18 сати и 30 минута.

БОНУС ВИДЕО 

 

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Мајкл Џордан у неверици због Србина: Ево шта је сад урадио Никола Јокић

Мајкл Џордан у неверици због Србина: Ево шта је сад урадио Никола Јокић

Никола Јокић бриљира на НБА паркетима, другу годину заредом је обезбедио да заврши лигашки део сезоне са трипл-дабл просеком у статистици, а америчка јавност као да се тек сада упознаје - колико је нестваран српски кошаркаш.

20. 04. 2026. у 19:45

Коментари (0)

Био је њена велика љубав: Весна је овај хит посветила познатом певачу