САСУОЛО УТИШАО ТОРИНО: Лопез сјајним голом срушио Јувентус (ВИДЕО)

27. 10. 2021. у 20:54

ЈУВЕНТУС је поново разочарао навијаче. Сасуоло је победио "стару даму" у гостима са 2:1 у 10. колу Серије А. Јунак тријумфа био је Максим Лопез.

Очекивало се да ће клуб из Торина доћи до три бода након ремија у Милану против актуелног шампиона Интера (1:1).

Ипак, Сасуоло је одиграо одличну утакмицу. Гости су повели у најбољем могућем тренутку. Играо се 44. минут када је Давиде Фратеси савладао Војчеха Шћешног.

Изабраници Масимилијана Алегрија кренули су много агилније у наставку утакмице ка голу Андрее Консиљија. Таква игра донела је изједначење Јувентусу. Вестон Мекени је у 76. минуту погодио мрежу ривала након асистенције Паула Дибале.

Таман када су сви на стадиону мислили да ће екипе поделити бодове на сцену је ступио Максим Лопез који је фантастичном поготком донео тријумф Сасуолу. Истрчао је контру добио добру лопту, а онда мајсторски пребацио Пољака на голу домаћег тима.

Јувентус је сада седми на табели са 15 бодова, док је Сасуоло девети са једним мање.