"ИДЕМО У БЕОГРАД ДА СЕ НАДИГРАВАМО": Батак: Звезда већ годинама доминира српским фудбалом

Танјуг

23. 10. 2021. у 21:43

РАДНИЧКИ из Ниша гостује Црвеној звезди у 14. колу Суперлига, а очекивања од утакмице са шампионом Србије изнео је тренер "мераклија" Радослав Батак.

ИДЕМО У БЕОГРАД ДА СЕ НАДИГРАВАМО: Батак: Звезда већ годинама доминира српским фудбалом

FOTO: M. Vukadinović

Истакао је да Раднички иде у Београд да се надиграва са црвено-белима.

- Против Звезде ћемо изаћи да се надигравамо, да видимо где смо у односу на екипу која игра значајну улогу у Европи, а ако нам се укаже шанса да направимо нешто добро на овој утакмици, наравно да ћемо је уграбити - рекао је Батак и додао:

- Најважније је да смо комплетни и да су играчи који су били болесни пребродили проблеме са корона вирусом. Недостајаће само Ристић, који је добио црвени картон у прошлој утакмици. Знамо на каквог противника ћемо се намерити у недељу. Звезда већ четири године доминира српским фудбалом, а свој квалитет потврђује одличним партијама у Европи.

Како је навео, Звезда је у четвртак имала деликатан меч у Данској, али Дејан Станковић има на располагању два једнако снажна тима.

- Ми смо три недеље без утакмице. Спремали смо се за понедељак и Раднички из Крагујевца и мало нас је пореметило одлагање тог сусрета. Након Звезде имамо четири везана меча код куће и ући ћемо у период када морамо да забележимо низ позитивних резултата - закључио је Батак.

Утакмица између Црвене звезде и Радничког игра се у недељу од 18.45 сати.

БОНУС ВИДЕО: Навијачи Звезде у Данској

 

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. И Пољске.

19. 02. 2026. у 19:50

Коментари (0)

БАШТА НЕБОЈШИНЕ БОЈЕ: Ћопић је величанствен, писао је поезију у прози