СТАНКОВИЋ ЖАЛИ ЗА ТРИ БОДА: У Београду можда и теже него овде

Оља Мркић

21. 10. 2021. у 22:02

ТРЕНЕР Црвене звезде Дејан Станковић изразио је жаљење што његов тим није успео да победи на гостовању Мидтјиланду и тиме обезбеди пласман у другу фазу Лиге Европе.

СТАНКОВИЋ ЖАЛИ ЗА ТРИ БОДА: У Београду можда и теже него овде

FOTO: M. Vukadinović

Станковић је признао да му је жао што његов тим није уписао три бода.

– Много ми је жао. И на 1:1 смо имали ту лопту, шансу пред голманом и морали смо да решимо. Овај меч је већ иза нас, били на 16 минута до победе. Много ми је жао, било би лакше до краја ове три утакмице – рекао је Станковић.

Стратег црвено-белих најавио је побед у у четвртомк колу против истог ривала, али истиче да ће бити тешко, можда чак и теже него у Данској.

– Победа би нас извесно одвела у други круг. Надам се да ћемо отићи даље, да ћемо наставити са оваквим односом. Прво смо, ми се питамо и неће нам бити лако. Можда чак и теже у Београду него овде – додао је Деки.

Станковић је на крају похвалио противника:

- Може он да буде задовољан својим играчима. Има добрих играча, који су талентовани и играју на високом нивоу - рекао је Станковић о вечерашњим ривалима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Аддико Банк Србија остварила рекордне резултате и спровела свеобухватну трансформацију пословања