ЗВЕЗДА ИЗРЕШЕТАЛА ГОЛ КОЛУБАРЕ У ПРВОМ ПОЛУВРЕМЕНУ: Погледајте свих шест погодака црвено-белих (и промашен пенал) (ВИДЕО)

16. 10. 2021. у 17:00

ФУДБАЛЕРИ Колубаре неће по добром памтити прво првенствено гостовање Црвене звезде у Лазаревцу, пошто је после 45 минута игре шампион Србије напунио мрежу домаћина са пола туцета голова.

ПАвков и Иванић су по два пута затресли мрежу Колубаре, а по једном су се у стрелце уписали Драговић и Ел Фарду Бен. Погледајте свих шест голова црвено-белих:

Голеаду је отворио Драговић у осмом минуту после продора Родића са леве стране:

Предност црвено-белих удвостручио је Бен у 16. минуту, опет је Родић био асистент.

Трећи гол је дело Мирка Иванића после соло-продора.

Хет-трик асистенција употпуснио је Родић у 24. минуту, а свој први гол на мечу постигао је Павков.

А могло је да буде и горе, да Канга у 30. минуту није промашио пенал при резултату 4:0...

Акција за пети гол кренула је по десној страни, Гајић је асистиао Иванићу.

На 6:0 повисио је Павков који је натрчао на кратко одбијену лопту голмана Лазаревчана.

Текстуални пренос другог полувремена пратите на порталу "Новости".