НЕМА КРАЈА ПРОБЛЕМИМА У ЗВЕЗДИ: Још један фудбалер заражен короном
ФУДБАЛЕР Црвене звезде Ришаиро Живковић позитиван је на коронавирус након недељног тестирања, незванично сазнају "Спортске.нет".
FOTO: M. Vukadinović
Редовно тестирање није се завршило добро по Црвену звезду, будући да је њихово летошње појачање Ришаиро Живковић морао да се изолује и придружи се Милану Борјану, Милошу Дегенеку и Александру Драговићу, док је Александар Катаи у петак добио негативни налаз, но и даље је ван строја.
Управо из тог разлога Ришаиро Живковић није био у протоколу за јучерашњи меч са Металцем из Горњег Милановца.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЗВЕЗДА САВЛАДАЛА МЕТАЛАЦ: Црвено-бели теже него што се очекивало стигли до победе (ВИДЕО)
03. 10. 2021. у 19:24 >> 21:59
НЕМА ПРЕДАЈЕ, БОРБА ДО САМОГ КРАЈА! Сити јури три бода на "Виталитију" у покушају да одржи шампионске снове
НАКОН освајања другог домаћег трофеја ове сезоне победом над Челсијем у финалу ФА купа (1:0) протеклог викенда, фудбалери Манчестер ситија фокус враћају на Премијер лигу где и даље нису одустали од титуле и морају славити на гостовању Борнмуту како би имали шансе да се у последњем колу боре за њу.
19. 05. 2026. у 07:00
ХАОС У КОШАРЦИ! ФИБА "доказала крађу", Никола Јокић је прави МВП НБА лиге!
Никола Јокић је НБА сезону завршио како није желео, елиминацијом коју је Денвер нагетс доживео већ на старту плеј-офа, а онда је чуо вест која је за многе неочекивана: МВП лиге је, други пут заредом, Шаи Гилџис Александер из Оклахоме. Светска кућа кошарке, међутим, решила да "докаже" да ствари не стоје тако како су гласали они који по Америци гласају за ово признање.
18. 05. 2026. у 17:00
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (1)