НАПОЛИ НЕПОГРЕШИВ: И Фиорентина положила оружје пред лидером Серије А

03. 10. 2021. у 20:36

ФУДБАЛЕРИ Наполија наставили су да ређају победе. Снагу тима Лучана Спалетија осетила је Фиорентина која је изгубила на "Артемио Франкију" са 2:1.

Меч је добро почео за "виолу". Играо се 28. минут када је Лукас Мартинез после асистенције Душана Влаховића довео домаће до предности.

Гости су кренули по изједначење и до њега су стигли до у 39. минуту. Најпре је Лоренцо Инсиње промашио пенал, али је све добро пратио Лозано и сместио лопту у мрежи Фиорентине.

Тренутак одлуке се десио у 50. минуту. Пјотр Зјелински је извео слободан ударац. Добар центаршут је испратио Рахмани и главом је матирао Драговског.

Наполи је и даље максималан и после седам кола има 21 бод, док је тим из Фиренце на петом месту на табели са 12 бодова.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда