ТУЧА СРБА И АЛБАНАЦА: Незапамћен инцидент на фудбалској утакмици, судија погођен флашом у главу
Инцидент невиђених размера у седмој фудбалској лиги Немачке, аматерском рангу, у истој групи надмећу се клуб српских исељеника Темпо из Франкфурта и клуб албанских исељеника под називом "Косово".
Фото: Н.Скендерија
Наиме, током сусрета на трибинама су одјекивали националистички повици, а на крају је најгоре прошао судија.
Главни делилац правде, по професији полицајац, погођен је флашом у главу, а како преноси "ББЦ", она је долетела са дела трибина на ком су се налазили српски навијачи.
Меч је после прекида настављен и приведен крају, а оба тренера су изјавила да инцидент "нема никакве везе са фудбалом".
Шеф стручног штаба Темпа Зоран Марчетић је поручио да га "боли душа", на шта је његов колега из супарничког табора Ружди Статовци изјавио потпуно исто, уз мали додатак.
- На Балкану још има неких ствари које људи мешају са политиком. То нема везе са политиком. То је фудбал и ништа друго - рекао је Статовци.
Препоручујемо
ЦРНО-БЕЛИ ПОНОС: Партизан је против Флоре имао посебну подршку (ФОТО)
01. 10. 2021. у 15:22
"ДЕЛИЈЕ" КРЕЋУ У БОЈКОТ! Незадовољство навијача Звезде због неспортских радњи
01. 10. 2021. у 14:43
ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ Ево шта су навијачи урадили фудбалерима Звезде по повратку у Београд
01. 10. 2021. у 08:18
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (1)