СТАНОЈЕВИЋ ОТКРИО: Саничанин има корону, али се осећа добро, драго ми је да смо наставили са добрим играма у Европи

Часлав Вуковић

30. 09. 2021. у 22:47

ТРЕНЕР фудбалера Партизана, Александар Станојевић, био је задовољан после победе над Флором (2:0), с обзиром на то да је терен за игру био тежак због кише која у Београду пада цео дан.

СТАНОЈЕВИЋ ОТКРИО: Саничанин има корону, али се осећа добро, драго ми је да смо наставили са добрим играма у Европи

FOTO: M. Vukadinović

Наставили су црно-бели са добрим играма и у две утакмице групне фазе нису примили гол, а дали су четири.

- Драго ми је да смо наставили са добрим играма у Европи, победили поново. Честитам момцима. Био је тежак терен за игру, киша је падала цео дан, тако да морамо бити задовољни - рекао је Станојевић на конференцији за новинаре после меча.

Добра је посета била у Хумској, а тренер Партизана је истакао да му то значи.

- И данас су навијачи били уз нас. Имали смо тренутке где смо имали слабости, публика је то осетила и дизала нас хвала им пуно.

Синиша Саничанин је пропустио утакмицу јер је позитиван на вирус корона.

- Али се одлично осећа - истакао је Станојевић и додао да се нада да ће играч Флоре Маркус Сепик, којем је позлило у другом полувремену, бити добро.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.

08. 01. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ФУДБАЛСКИ ЗЕМЉОТРЕС! Црвена звезда за милионску суму довела играча из Суперлиге