ВРАЊЕШ ОПЕТ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА: Србину забрањено да игра у Европи због четничког војводе (ФОТО)
НЕКАДАШЊИ фудбалер Црвене звезде Огњен Врањеш не престаје да улази у проблематичне ситуације.
Фото: ЕПА
Наиме, штопер АЕК-а нашао се у проблемима због тетоваже четничког војводе Момчила Ђујића, која је засметала дисциплинцима УЕФА.
Европска кућа фудбала оптужила је Врањеша за неетичко понашање, због „откривене контроверзне тетоваже“ на утакмици квалификација за Лигу конференција против мостарског Вележа.
УЕФА је поручила Србину да неће моћи да наступа у европским утакмицама уколико не покрије тетоважу Војводе Ђујића која му се налази на десној руци.
Подсећања ради, Врањеш је већ неко време један од "несташнијих" момака у свету фудбала, управо због његовог понашања ван терена, док су сада због његових одлука и чинова морали да реагују и из УЕФА, где су га оптужили да је играо са мотивима који подстичу на фашизам.
Некадашњи репрезентативац БиХ, којег је управо тетоважа са ликом Момчила Ђујића коштала места у националној селекцији, против Вележа је играо у реваншу на стадиону у Атини, где је мостарски клуб направио сензацију и после пенала елиминисао фаворизованог ривала из даљег такмичења.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
СУЂЕЊЕ ФУДБАЛЕРИМА ВРАЊЕШ: Огњен није дошао на суд, Стојан негирао кривицу
13. 09. 2021. у 10:46
ОГЊЕН ВРАЊЕШ ИМА НОВИ КЛУБ: Босански фудбалер појачао Партизановог европског ривала
25. 01. 2021. у 19:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЗВЕЗДАШ САМ ОД МАЛЕНА, ЗАТО САМ ОДБИО ПАРТИЗАН" Репрезентативац Србије Никола Јовић открио да је имао понуде и црвено и црно-белих
Српски репрезентативац Никола Јовић открио је да је имао понуде и Звезде и Партизана.
29. 06. 2026. у 12:06
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (3)