ДОБАР ДАН ЗА СРБЕ У ЧЕМПИОНИПУ: Победе Рединга и Шефилда, гол Митровића у ремију Фулама

25. 09. 2021. у 19:11

ФУДБАЛЕРИ Шефилд јунајтеда савладали су минималним резучтатом Дерби каунти у утакмици деветог кола енглеског Чемпионшипа.

Једини гол на утакмици за екипу Славише Јокановића постигао је Шарп са беле тачке у 90. минуту. Сечивима је ово била пета утакмица без пораза у низу и сада су у горњем делу табеле. Дерби је после стечаја, кажњен одузимањем десет бодова па је закован за дно са минус два бода.

И други српски стручњак у најјачој другој лиги на свету радовао се победи својих пулена. Рединг Вељка Пауновића савладао је Мидлзбро голом Алена Халиловића у 55. минуту утакмице. Био је то трећи узастопни тријумф екипе са стадиона Мадејски.

Александар Митровић наставио је голгетерску серију. Српски рекордер у броју голова за национални тим затреасо је мрежу Бристола у 50. минуту али је пола сата касније Палмер поравнао резултат.

Био је то седми гол Миртовића у Чемпионшипшу ове сезоне и он дели прво место на листи стрелаца са тројицом играча, међу којима је и Свифт из Пауновићевог Рединга.

БОВУС ВИДЕО - АЛЕКСАНДАР СТАНОЈЕВИЋ: Скандал је шта ради Звезда

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00