"ВЕЧНО ЋЕШ ОСТАТИ У МОМ СРЦУ": Бивши репрезентативац Украјине дао баби читуљу у "Новостима"
БИВШИ репрезентативац Украјине Марко Девић дао је читуљу баби у "Новостима".
Фото архива ВН
- Вечно ћеш остати у мом срцу. Твој унук - написао је прослављени фудбалер.
Подсећања ради, Девић је после играња у Србији за Звездару, Железник, Раднички са Новог Београда и Вождовац отишао у Украјину, где је израстао у озбиљног фудбалера и репрезентативца те земље.
Играо је за велики број тамошњих клубова, а међу њима је и Шахтјор из Доњецка, а касније је наступао и у Русији, да би прошле године завршио каријеру у Сабаху у Азербејџану.
Фото архива ВН
Препоручујемо
БАРСЕЛОНА ЈЕ У КРИЗИ: Каталонци у финишу утакмице дошли до бода против Гранаде
20. 09. 2021. у 23:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОШАО ЈЕ И ТАЈ ДАН: Саша Зверев осваја први гренд слем у каријери!
ВЕРУЈЕМО у немачког тенисера који ће од 15 часова имати прилику да на "Филип Шатријеу" против Флавија Коболија освоји свој први гренд слем у каријери.
07. 06. 2026. у 07:30
ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)
Светско првенство у фудбалу "само што није", а најновије вести - прилично су бурне.
06. 06. 2026. у 12:41 >> 17:07
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)